TOP 7 najlepšie hotely vhodné pre deti v Bulharsku

Bulharsko je ideálnou voľbou na letnú dovolenku, ak máte deti. Nájdete tu rušné destinácie s rôznymi atrakciami, aquaparky, pláže sú väčšinou piesočnaté a more má pozvoľný vstup, takže si vaše deti prídu na svoje. My sme pre vás vybrali sedem rôznych hotelov, ktoré sú vhodné pre deti, pretože aj v areáli poskytujú služby prispôsobené pre rodiny. Ktorý z nich si na tohtoročnú bulharskú dovolenku vyberiete?

  1. Primoretz Grand Hotel and Spa ***** – hodnotenie 9,8

Prvý hotel z nášho výberu má päť hviezdičiek a takmer bezchybné hodnotenie. Je umiestnený len päťdesiat metrov od pláže a v areáli je aj veľký vonkajší a vnútorný bazén. Tento hotel je v meste Burgas v pokojnej oblasti. Pre rodičov je tu sauna a posilňovňa.

  1. Majestic **** – hodnotenie 9,4

Štvorhviezdičkový hotel Majestic je postavený v meste Slnečné pobrežie a k pláži je to len päťdesiat metrov. Pre deti tu je vonkajší bazén, detské ihrisko a miniklub s programom. Rodičia si môžu vyžiadať na izbu detskú postieľku a stoličku k jedálenskému stolu. Stravovanie je polpenziou a pre deti je tu samostatný detský bufet. Blízko pri hoteli je lunapark.

  1. Marina Royal Palace ***** – hodnotenie 9,2

Ďalší hotel s piatimi hviezdičkami sa nachádza v meste Djuni priamo na pláži, kde majú hostia servis zdarma. Okrem veľkého vonkajšieho bazénu je tu jeden menší pre deti. Tie sa môžu zabaviť v miniklube pre vekovú kategóriu od 4 do 12 rokov. Večer sa tu organizujú diskotéky a počas celého dňa animačný program. Nechýba multifunkčné športové ihrisko a ponuka vodných športov. Stravovanie je formou all inclusive.

  1. Royal Palace Helena Sands ***** – hodnotenie 9,2

Aj hotel Royal Palace Helena Sands sa nachádza na Slnečnom pobreží a je situovaný priamo na pláži. Hostia tam majú zdarma servis, rovnako ako aj pri vonkajšom bazéne. Pre deti je tu detské ihrisko a detský kútik. Určite ocenia aj tobogány v bazéne. Zabezpečený je animačný program a zahrať si môžete tenis na jednom z kurtov.

  1. Riu Helios **** – hodnotenie 9,2

Luxusný hotel Riu Helios je od pláže oddelený len lokálnou cestou a nachádza sa na Slnečnom pobreží. Vonkajší bazén má vyčlenenú plytkú časť pre deti. Zabavíte sa pri animačnom programe, deti využijú ihrisko a kútik. Na vyžiadanie dostanete na izbu aj detskú postieľku. Stravovanie v hoteli je formou ultra all inclusive.

  1. Siena Palace **** – hodnotenie 9,1

Nasledujúci hotel so štyrmi hviezdičkami je v oblasti Prímorsko a môžete si tu vybrať stravovanie len vo forme raňajok alebo polpenzie. Menší vonkajší bazén so servisom má pozvoľný vstup, ktorý je ideálny pre deti. Nechýba tu detský kútik s hračkami. Na pláž je to len 150 metrov. Určite oceníte, že hotel je v pokojnej oblasti.

  1. Sol Nessebar Mare & Bay **** – hodnotenie 9,1

A v neposlednom rade je tu hotel situovaný v krásnom a historickom meste Nessebar. Areál je od pláže vzdialený tristo metrov, je tu vonkajší detský bazén s tobogánmi a počas celého dňa je organizovaný animačný program. Taktiež je tu detské ihrisko a kútik. Stravovanie je all inclusive aj s alkoholickými nápojmi.

INVIA.SK - najväčší výber zájazdov »

Nájdite si svoju vysnívanú dovolenku. Ponuky od viac ako 300 cestoviek zo Slovenska, Česka a Rakúska. Garancia najnižšej ceny!