TOP 7 najlepšie hotely vhodné pre deti v Grécku

Milujete letnú dovolenku v Grécku, no chceli by ste, aby si ju tento rok užili aj vaše menšie ratolesti? Bez obáv, vybrali sme pre vás skvelé hotely prispôsobené aj pre deti, kde budú mať o zábavu postarané. Ide o rôzne lokality, nájdite si tú svoju. Grécko je vyhľadávanou oblasťou pre skvelé ceny, chutnú kuchyňu a množstvo fakultatívnych výletov. Neváhajte a vyberte si hotel podľa vašich predstáv!

  1. Eliros Mare **** – hodnotenie 9,6

Úvodom vám predstavujeme vysoko hodnotený hotel Eliros Mare na Kréte postavený priamo na pláži. Stravovanie si hostia zvolia buď polpenziu, alebo all inclusive. V hoteli je aj vonkajší bazén so servisom. Deti sa zabavia na detskom ihrisku či pri organizovaných animačných programoch v detskom kútiku. Pre dospelých je tu fitness centrum.

  1. Atrium Prestige Thalasso Spa Resort & Villas ***** – hodnotenie 9,5

Vo viac ako 250 izbách ponúka ubytovanie aj tento hotel na Rhodose s krásnym infinity bazénom. Rezort je od pláže vzdialený sto metrov, kde je aj servis, aj plážový bar. Frekvenciu stravovania je možné nastaviť od raňajok až po plnú penziu. Pre deti je tu detské ihrisko a miniklub do dvanásť rokov. Rodičia môžu vyžiadať aj detskú postieľku.

  1. Andriana Princess Resort & Spa ***** – hodnotenie 9,4

Tretí hotel v poradí je luxusný päťhviezdičkový rezort na Rhodose s veľkým vonkajším bazénom s plytkou časťou pre deti. Na pláž sa dostanete krátkym podchodom popod lokálnu cestu. Stravovanie je formou all inclusive. Hostia môžu zdarma využívať vírivku. V areáli nechýba ani fitness centrum a organizované sú aj animačné programy.

  1. Mitsis Alila Resort & Spa **** – hodnotenie 9,4

Aj tento hotelový rezort je situovaný na Rhodose a ubytovanie ponúka vo viac ako tristo izbách. Pre deti je tu v dvoch časových intervaloch počas dňa pripravený miniklub, taktiež tu majú bazén s tobogánom. V hoteli funguje program all inclusive, o zábavu sa stará animačný tím a k dispozícii je aj posilňovňa. Hotel je priamo na pláži, kde je bezplatný servis.

  1. Kontokali Bay Resort & Spa ***** – hodnotenie 9,4

V pokojnej oblasti ostrova Korfu sa nachádza na pláži Kontokali Bay Resort & Spa, kde majú hostia možnosť vybrať si stravovanie od základných raňajok až po all inclusive. Do centra mesta to je len kilometer. Nechýbajú animačné programy a detské ihrisko. Za príplatok môžete využiť aj luxusné spa centrum.

  1. Ikaros Beach Luxury Resort & Spa ***** – hodnotenie 9,3

Na pláži ostrova Kréta je aj nasledujúci rozsiahly rezort s bungalovmi. Niektoré z nich majú aj vlastný vonkajší bazén. Hostia majú all inclusive program, kde je zahrnutý aj bezplatný servis na pláži a animačný program. WiFi pripojenie je v hoteli bezplatné, rovnako ako aj tenisový kurt či posilňovňa.

  1. Grecotel Olympia Oasis **** – hodnotenie 9,3

Výber uzatvárame hotelom v oblasti Peloponéz, situovaný priamo na pláži. Stravovanie je od polpenzie až po all inclusive. Sú tu štyri vonkajšie bazény, jeden pre deti s minimálnou hĺbkou. Zacvičiť si môžete vo fitness centre a na recepcii je možnosť zapožičania automobilu. Pre deti je tu detský kútik a ihrisko.

INVIA.SK - najväčší výber zájazdov »

Nájdite si svoju vysnívanú dovolenku. Ponuky od viac ako 300 cestoviek zo Slovenska, Česka a Rakúska. Garancia najnižšej ceny!